MakiCMS

MakiCMS jest aplikacją internetową, która pozwala na łatwą edycję strony www, bez jakiejkolwiek wiedzy informatycznej. Praca z MakiCMS jest łatwa, nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy dowolna przeglądarka internetowa i komputer podłączony do Internetu.

Łatwa edycja podstron

MakiCMS pozwala na bardzo prostą edycję treści stron. Wystarczy, że wybierzesz podstronę, którą chcesz edytować a następnie…

Wprowadzasz tekst, zdjęcia, tabele jak w zwykłym edytorze tekstu (np. Word). Po kliknięciu przycisku zapisz zmiany widoczne są już na stronie.

Dodawanie zdjęć nigdy nie było tak łatwe

Wygodny upload plików do galerii, podstron i aktualności.
Możliwość uploadu plików poprzez ich przeciągnięcie do okna przeglądarki oraz uploadu wielu plików jednocześnie.
Wystarczy zaznaczyć kilka plików i przeciągnąć do okna przeglądarki.

Modułowość, czyli skrojony na miarę

System MakiCMS oparty jest na budowie modułowej. Zastosowanie takiej struktury umożliwia realizację bardzo zróżnicowanych projektów, każda realizacja dopasowywana jest do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta. Obsługa takich stron jest prostsza, ponieważ nie posiada zbędnych opcji.

Moduły można odpowiednio zmodyfikować, bądź stworzyć od nowa, na konkretne zamówienie. Istnieje również możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalności w późniejszych etapach bez niebezpieczeństwa naruszenia stabilności pozostałych elementów systemu CMS.

Bezpieczeństwo

Kod źródłowy MakiCMS nie jest udostępniany publicznie, tak jak w przypadku darmowych systemów CMS. Hakerzy bez dostępu do kodu źródłowego mają bardzo utrudnione zadanie. Dlatego szczególnie w przypadku stron firmowych zalecamy skorzystanie z systemu MakiCMS. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo strony i chroni przed utratą wizerunku firmy.

Aby zapobiec wprowadzeniu niewłaściwych treści na stronę MakiCMS umożliwia nadawanie uprawnień użytkownikom systemu. Pozwala to na bezpieczną edycję strony www przez wiele osób.