Jak pracujemy

1

BADANIE POTRZEB

Poznajemy Twoje potrzeby. Zadajemy trafne pytania, które pomagają doprecyzować nam Twoje oczekiwania i wyobrażenia na temat projektu. Rozmowa może odbyć się przy kawie, telefonicznie lub online.

2

OFERTA

W ciągu 48 godzin po badaniu potrzeb przekazujemy w Twoje ręce, maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb, ofertę. Zazwyczaj znajdziesz w niej trzy warianty: podstawowy, rozszerzony i VIP, różniące się zakresem prac i ceną.

3

NEGOCJACJE

Wspólnie dopracowujemy szczegóły umowy, zakres prac, sposób realizacji i cenę. Jesteśmy komunikatywni, a przede wszystkim otwarci na Twoje pomysły i sugestie, dlatego negocjacje przebiegają szybko i owocnie.

4

HARMONOGRAM

Kolejny etap to określenie ram czasowych przedsięwzięcia.

5

REALIZACJA

Staramy się działać według ustalonego planu. Jeżeli jednak zdecydujesz się na zmiany w trakcie realizacji projektu, będziemy w stanie je wdrożyć, przecież jesteśmy elastyczni :) W trakcie realizacji jesteśmy w stałym kontakcie, co pozwala nam na bieżąco oceniać postępy prac.

6

SUKCES

Projekt uznajemy za zakończony w momencie, gdy jesteś w pełni zadowolony, a cele i założenia projektu są zrealizowane. Zależy nam na Twoim sukcesie, ponieważ wpływa on także na nas. Poza tym lubimy długofalową współpracę, a ona jest możliwa tylko w przypadku pełnego zadowolenia Klienta – pamiętamy o tym na co dzień.